Hakkımızda!

Öncelikle Bizi ziyaret ettiğiniz için Teşekkür ederiz, Neta Medikal olarak sizi hizmet vermekten şeref duyarız.

Her insan sağlığı yerinde ve mutlu bir hayat yaşamak ister. Ancak beklenmedik anlarda beklenmedik şekilde gelişen olaylar sonucunda sağlığımız kaybedilmekte ve hastalanabilmekteyiz. Bu süreçlerin geri eskisi döndürülmesi için ise tedavi olmaya gereksinim duymaktayız. Alınan tedavi sürecinde gerekli olan ilaçlar yanında kullanılan ürünlerde büyük öneme sahiptir. İşte bu ürünleri üreten ve hastalıkların giderilmesi sürecinde kullanılan teknolojilerin mimarı Neta Medikal olarak bizler sizlere medikal ürün desteği sağlamaktayız.
Neta Medikal olarak Antalya ilinin Muratpaşa ilçesinde yer alan şubemizde sizlere bu hizmetleri sağlamaktayız. Kurulduğumuz günden gelmiş olduğumuz güne kadarki süreçte verdiğimiz kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı ürünlerimiz sayesinde Antalya medikal ve tıbbi cihaz konusunda halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmişizdir. Gelmiş olduğumuz bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara taşınması için yenilikçi ve gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.
İşletmemizde sizlere medikal sektöründe kullanılan son teknolojiler ile üretilen ürünleri hızlı, kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlar ile sunmaktayız. Ürünlerimizi SGK kurum ödemesi kapsamında sağlayarak daha uygun fiyatlar ile sizlere sunulmasına olanak tanımaktayız. Oksijen konektör cihazları, solunum cihazları, solunum maskeleri, birçok medikal destek ürününün temini ve sizlere satışını da sağlamaktayız. Bu medikal ürünleri sizlere sağlarken garantileri ile birlikte sağlamakta ve kaliteli markaların ürünlerini temin ederek sizlere ulaştırmaktayız. Sizlerin de medikal ürünlere ihtiyacınız var ise bizlerden hizmet alabilirsiniz

Scroll to top
Whatsapp'a Git..
1
Sipariş ve Sorularınız için lütfen bizimle Whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz...